Társasági Futballélmény – EB Török kert

Kínálatunkban 40 asztal áll rendelkezésre, összesen 160 ülőhellyel, így mindenki megtalálhatja a számára tökéletes helyet a mérkőzések izgalmas megtekintésére. Foglald le Te is a helyedet!

Mit tartalmaz ez a csomag?

• Társasági Hangulat: A terasz előtti rész ideális helyszín a futball szerelmeseinek, ahol együtt szurkolhatnak a kedvenc csapataiknak.
  • Kényelmes Ülőhelyek: 160 ülőhelyünk biztosítja, hogy mindenki kényelmesen élvezhesse a mérkőzéseket.
  • Értékesíthető Ülőhelyek: Minden ülőhely előre foglalható, így garantáltan lesz ülőhelyed a kívánt meccsre.
  • Foglalási Ár: Amely magában foglalja az ülőhely árát és teljes mértékben lefogyasztható, így mindenki kedvére válogathat a Pasha Café gazdag ital- és étel kínálatából.
  • Ajándék Welcome Ital: Minden vendégünket egy üdvözlő itallal köszöntjük, hogy a meccsnézés még emlékezetesebb legyen.

*Italok kategórián belüli változás jogát fenntartjuk.

5.000 Ft

Az árak bruttóban értendők, tartalmazzák az ÁFÁ-t.

További információk

Időpont

1. forduló: június 14., péntek: Németország-Skócia, München 21.00, 1. forduló:június 15., szombat: MAGYARORSZÁG-Svájc, Köln, 2. forduló június 19., szerda: Skócia-Svájc, Köln, 2. forduló június 19., szerda: Németország-MAGYARORSZÁG, Stuttgart, 3. forduló június 23., vasárnap: Svájc-Németország, Frankfurt, 3. forduló június 23., vasárnap: Skócia-MAGYAROSZÁG, Stuttgart, 1. forduló június 15., szombat: Spanyolország-Horvátország, Berlin, 1. forduló június 15., szombat: Olaszország-Albánia, Dortmund, 2. forduló: június 19., szerda: Horvátország-Albánia, Hamburg, 2. forduló: június 20., csütörtök: Spanyolország-Olaszország, Gelsenkirchen, 3. forduló június 24., hétfő: Albánia-Spanyolország, Düsseldorf, 3. forduló június 24., hétfő: Horvátország-Olaszország, Lipcse, 1. forduló június 16., vasárnap: Szerbia-Anglia, Gelsenkirchen, 1. forduló június 16., vasárnap: Szlovénia-Dánia, Stuttgart, 2. forduló június 20., csütörtök: Dánia-Anglia, Frankfurt, 2. forduló június 20., csütörtök: Szlovénia-Szerbia, München, 3. forduló június 25., kedd: Anglia-Szlovénia, Köln, 3. forduló június 25., kedd: Dánia-Szerbia, München, 1. forduló: június 16., vasárnap: Lengyelország/Wales/Finnország/Észtország – Hollandia, Hamburg, 1. forduló: június 17., hétfő: Ausztria-Franciaország, Düsseldorf, 2. forduló június 21., péntek: Lengyelország/Wales/Finnország/Észtország – Ausztria, Berlin, 2. forduló június 21., péntek: Hollandia-Franciaország, Lipcse, 3. forduló június 25., kedd: Hollandia-Ausztria, Berlin, 3. forduló június 25., kedd: Franciaország – Lengyelország/Wales/Finnország/Észtország, Dortmund, 1. forduló június 17., hétfő: Belgium-Szlovákia, Frankfurt, 1. forduló június 17., hétfő: Románia – Izrael/Bosznia-Hercegovina/Ukrajna/Izland, München, 2. forduló: június 21., péntek: Szlovákia – Izrael/Bosznia-Hercegovina/Ukrajna/Izland, Düsseldorf, 2. forduló: június 22., szombat: Belgium-Románia, Köln, 3. forduló június 26., szerda: Szlovákia-Románia, Frankfurt, 3. forduló június 26., szerda: Izrael/Bosznia-Hercegovina/Ukrajna/Izland – Belgium, Stuttgart, 1. forduló június 18., kedd: Törökország – Georgia/Görögország/Kazahsztán/Luxemburg, Dortmund, 1. forduló június 18., kedd: Portugália-Csehország, Lipcse, 2. forduló június 22., szombat: Törökország-Portugália, Dortmund, 2. forduló június 22., szombat: Georgia/Görögország/Kazahsztán/Luxemburg – Csehország, Hamburg, 3. forduló június 26., szerda: Georgia/Görögország/Kazahsztán/Luxemburg – Portugália, Gelsenkirchen, 3. forduló június 26., szerda: Csehország-Törökország, Hamburg, Nyolcaddöntő: június 29., szombat: 1: A1-C2, Dortmund, Nyolcaddöntő: június 29., szombat: 2: A2-B2, Berlin, Nyolcaddöntő: június 30., vasárnap: 3: B1 – A3/D3/E3/F3, Köln, Nyolcaddöntő: június 30., vasárnap:4: C1 – D3/E3/F3, Gelsenkirchen, Nyolcaddöntő: július 1., hétfő: 5: F1 – A3/B3/C3, Frankfurt, Nyolcaddöntő: július 1., hétfő: 6: D2-E2, Düsseldorf, Nyolcaddöntő: július 2., kedd: 7: E1 – A3/B3/C3/D3, München, Nyolcaddöntő: július 2., kedd: 8: D1-F2, Lipcse, Negyeddöntő: július 5., péntek: 1: 3. nyolcaddöntő győztese – 1. nyolcaddöntő győztese, Stuttgart, Negyeddöntő: július 5., péntek: 2: 5. nyolcaddöntő győztese – 6. nyolcaddöntő győztese, Hamburg, Negyeddöntő: július 6., szombat: 3: 7. nyolcaddöntő győztese – 8. nyolcaddöntő győztese, Berlin, Negyeddöntő: július 6., szombat: 4: 4. nyolcaddöntő győztese – 2. nyolcaddöntő győztese, Düsseldorf, Elődöntő: július 9., kedd: 1: 1. negyeddöntő győztese – 2. negyeddöntő győztese, München 21.00, Elődöntő: július 10., szerda: 2: 3. negyeddöntő győztese – 4. negyeddöntő győztese, Dortmund 21.00, Döntő: július 14., vasárnap: 1. elődöntő győztese – 2. elődöntő győztese, Berlin 21.00